Marvel Games

Spider-Man oyununda Sam Raimi kostümü artık ücretsiz

Last updated:

Insomniac Games tarafından PlayStation 4 platformu için yayımlanan en son güncelleme ile beraber, oyuncular artık Marvel firmasının piyasaya sürülen en güncel DC oyunu olan Spider-Man oyununda Sam Raimi kostümünü ücretsiz alabilirler.

Kısa bir süre önce Spider-Man hayranları,  Spider-Man’ın son DLC’si olan özellikle de Sam Raimi film kostümündeki takımların oyunda yokluğu konusunda bulunan itirazlarını belirttiler, ve Twitter’da stüdyoya hakaret içeren tweet’ler yağdırdılar, Insomniac Games şirketinin itirazlar doğrultusunda, karar getirerek oyuna ait son güncellemeyi yayımlaması ile, şu sıralarda kızgınlığın biraz da olsa düştüğünü ifade etmek mümkün.

Bugün itibariyle Insomniac Games, Sam Raimi takımını yaptıkları güncellemeyle oyuna ekledi. Böylece oyuncular sallanabiliyor, zıplayabiliyor, rastgele insanlara yönelebiliyor ve New York etrafında öz çekim yapıp Toby Maguire gibi davranabiliyor.

son olarak Spider-Man: City at War adındaki çizgi romanın ise 2019 yılında sergileneceği Marvel tarafından resmi olarak duyuruldu!

oyun şimdilik sadece PlayStation 4 platformunda mevcut. Bu oyunu henüz oynamadıysanız, Amazon üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Super Meat Boy
Super Meat Boy şimdi Epic Games mağazasında ücretsiz