Square Enix

Square Enix’in Steam üzerindeki neredeyse her şeyi indirimli oldu

Square Enix , bu hafta sonu Steam üzerinde büyük bir satış yapıyor. Shadow of the Tomb Raider, Just Cause 4 ve Dragon Quest 11 gibi daha yeni sürümler de dahil olmak üzere, neredeyse her oyunda %50 indirim şu an mevcut. Bu oyunlardan birini almaya düşünüyorsanız sizin için birkaç bilgi verelim.

Geliştiricileri Crystal Dynamics ve Eidos Montréal olan Shadow of the Tomb Raider 14 Eylül 2018 tarihinde tek oyunculu bir oyun olarak piyasaya sürülmüştü. Just Cause 4‘ün aslında piyasaya sürülme tarihi bizden pek uzakta değil. Avalanche Studios tarafından geliştirilerek 4 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürüldü.

Square Enix
Square Enix’in Steam üzerindeki neredeyse her şeyi %50 indirimli

Square Enix’in Steam üzerindeki neredeyse her şeyi %50 indirimli

Diğer oyunlar arasında Final Fantasy 15 (neredeyse hepsi indirimli olduğu için hemen hemen her Final Fantasy serisinin oyunu) ve Deus Ex: Mankind Divided – Digital Deluxe Edition sayılabilir. Sırasıyla %50 ve %85 indirimli. Açıkçası size bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm, kim bir şeyi daha ucuza almak istemez ki? İndirimli satış 25 Şubat gününe kadar sürecek. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Nintendo, 3 günde Super Mario Odyssey’in 2 milyon kopyasını sattı