Star Wars Jedi Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order için 26 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

Star Wars Jedi: Fallen Order için bugün Youtube, EA Star Wars kanalında 26 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı. E3 2019’da Star Wars’ın yeni oyununun oynanışı ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değildik. Resmi kanal tarafından Youtube’da yayımlanan bu videoda, ayrıca Respawn Entertainment Oyun Direktörü Stig Asmussen’den bir mesaj da vardı.

Yeni bit esas olarak EA Play’de gördüğümüz orijinal snippet ile aynı deseni izliyor ancak görevin başlangıcı ve göremediğimiz çeşitli yeni eylemler dahil birçok detay daha eklenmiş.

Star Wars’ın yeni oyununun yayımlanan bu 26 dakikalık videosunda, kahramanımız Cal Kestis’i nehirde yüzerken görüyoruz (River of Origin). Daha sonrasında ise aksiyon dolu sahneler ve etkileyici çevre grafikleri ile EA bizleri etkilemeyi başardı. Yayımlanan bu 26 dakikalık videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars Jedi: Fallen Order, 15 Kasım 2019’da Xbox One, Playstation 4 ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın. Ayrıca eğer hala oyun forumu Oyunpat’a hala göz atmadıysanız, çok şey kaybediyor olabilirsiniz.

:: Yayımlanan bu 26 dakikalık videoyu nasıl buldunuz? Oyundan beklentileriniz neler?

Daha Fazla İçerik
RDR2
RDR 2, İngiltere’de yılın en çok satan oyunu oldu