Stardew Valley yeni güncelleme ile daha fazla dil desteği aldı

Last updated:

Geliştiricisi Eric Barone ve Sickhead Games olan Stardew Valley, yeni güncelleme ile daha fazla dil desteği aldı. Stardew Valley aslında sevdiğim oyunlardan birisidir, bu yüzden oyunun Steam üzerinden daha fazla dil desteği aldığını görmekten mutlu oluyorum. Gelen dil desteği sayesinde farklı ülkelerde olan daha fazla insan bu harika oyunun tadını çıkarabilecek.

Stardew Valley yeni güncelleme ile daha fazla dil desteği aldı

Geliştiriciler, Steam üzerinden oyun için desteklenecek dilleri ve birkaç başka düzeltmeyi de belirtti. Artık Fransızca, Korece, İtalyanca, Macarca ve Türkçe dilleri Steam‘de Stardew Valley oyunu için desteklenecek. Evet yanlış duymadınız, artık oyunda Türkçe dil desteği var. Bunun sayesinde herhangi bir alt yazı yaması kurmanıza gerek kalmayacak.

Stardew Valley
Stardew Valley yeni güncelleme ile daha fazla dil desteği aldı

Yeni 1.3.36 güncellemesi sadece yeni dil seçenekleri içermiyor, bir NPC’YE hediye veren bir hata, hediye eyleminin iki kez gerçekleşmesine neden oluyordu, bu sorun 1.3.36 güncellemesi ile düzeltildi. Tam güncelleme notlarına Steam‘den göz atabilirsiniz. Stardew Valley şu anda PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Vita ve Mobil platformlarında oynanabilir. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Walking Dead Is Back Baby