Steam incelemelerinde güzel bir değişiklik

Gözden geçirme zamanı.

Yeni Steam istemcisinin beta sürümü, oyunculara, belirli bir oyunu inceledikten sonra oyunu daha fazla oynadıklarında yaptıkları incelemeyi gözden geçirip geçirmek istemediklerini soruyor. Yani, bir oyunu 30 saat oynadınız ve o oyun ile ilgili bir inceleme girdiniz. Ardından oyunu 10 saat daha oynadıktan sonra Steam size incelemenizi gözden geçirip geçirmek istemediğinizi soruyor.

Steam’in büyük yeni kütüphane güncellemesinin bir parçası olan yeni özellik ilk önce Destiny 2 alt dizininde kullanıcı PunnyCasual tarafından vurgulandı. Steam müşterileri hakkında burada yakaladıkları ve gönderdikleri bir pop-up mesajı okuyun: “93 saat daha eklediniz. İncelemenizi gözden geçirmek ister misiniz?” 

PunnyCasual, Destiny 2’ye toplam 97 saat giriş yapmış, ilk önce dört saat oyunu oynadıktan sonra oyunun incelemesini Steam’den yapmış. Ardından 93 saat daha oyunu oynadıktan sonra bir mesaj ile karşılaşmış. Mesajı neyin tetiklediği belli değil, ancak Destiny 2’ye özgü görünmüyor: Başka bir Reddit kullanıcısı 63 saat oynadıktan sonra Hitman 2 için aynı istemi aldığını iddia etti. Tahminime göre, bir oyunu ilk incelemenizin ötesinde belli bir süre oynadıktan sonra bu “İncelemenizi gözden geçirmek ister misiniz?” mesajını alacaksınız.

Bana mantıklı bir özellik gibi görünüyor. İnsanların herhangi bir oyunla ilgili görüşleri, onunla daha fazla zaman harcadıkça değişir, bu nedenle incelemeyi düzeltmek için bir şans elde etmeleri doğru görünüyor. 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Kanunsuzlar Arenası mobil oyunlarda PvP dönemini başlatıyor