Steam

Steam Şubat ayında indirim kampanyası yapacak

Biz ve bizim gibi oyuncuların en iyi bildiği yazılımlardan biri olan Steam, çok fazla oyuncuyu kendine çekmiş durumda. Bu oyuncular için de güzel bir kampanya yapmayı düşünüyor. Bu yazılım, 2018 yılının Şubat ayında bir indirim kampanyası yapmayı düşünüyor.

İndirimin 4 gün süreceği bildirildi. Umarım güzel bir indirim olur. Steam‘in yaptığı açıklamalara göre; kampanya 15 Şubat 2018 tarihinden başlayıp, 19 Şubat 2018 tarihine kadar süreceği bildirildi.

Steam

Steam Şubat ayında indirim kampanyası yapacak

Bir çok pahalı oyunun indirimde olmadığını görmek bir çok oyuncuyu üzmekte. İşte bu yazımız bu yüzden oyuncuları çok sevindiriyor. Pahalı oyunları indirebilmek için bir çok insan 15 Şubat 2018 tarihini iple çekiyor.

Fifa 18, gibi bir sürü pahalı oyunların indirime girmesi, oyuncuların artık daha az cebini yakacak. İşte bu durum, tam da iple çekilecek bir durum.

Steam

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bizleri Facebook’tan takip ederek yeni haberlerimize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Öyleyse, buraya tıklayarak bizleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yazı boyunca bahsettiğimiz indirim kampanyasındaki resmi açıklamaya gitmek için buraya, Steam’in resmi web sitesine gitmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Away: Journey to the Unexpected
Away: Journey to the Unexpected oyununun çıkış açıklandı