Steam Sonbahar İndirimleri başladı

Çok beklenen Steam Sonbahar İndirimleri sonunda geldi! Kara Cuma’dan hemen önce PC oyuncuları için çok sayıda oyun şuanda indirimde!

Kara Cuma gelmeden hemen önce Steam geleneksel Sonbahar İndirimleri‘ni başlattı. Şuanda Steam‘de neredeyse tüm oyunlarda indirim var. Çok sayıda önemli oyun şuanda çok uygun fiyata sizleri bekliyor.

Steam’de %80′e varan indirimler arasından hangi oyunları alacağınıza karar veremiyorsanız, 28 Kasım 2017 tarihine kadar oyunpat.com ekibi olarak sizlere devamlı oyun önerisinde bulunacağız. Bu konumuzda ise başlıca oyunların ne kadar düştüğüne göz atacağız.

İlk olarak GTA V’ten başlayalım. GTA V her indirimde olduğu gibi şuanda da %50 indirimde. Yani oyunu 89,50 ₺ gibi bir fiyata alabilirsiniz. GTA V’in yanı sıra, CS:GO 24 ₺’den 16 ₺ gibi bir fiyata inmiş durumda. Rocket League 15₺ gibi bir fiyata düşmüşken, Rainbow Six Siege ise sadece 13 ₺! Kesinlikle bu indirimleri kaçırmayın deriz.

Bu fırsatlar ne yazık ki 28 Kasım 2017 tarihinde sona erecek. O yüzden elinizi biraz hızlı tutmanızda fayda var.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Snowball Storm
Google’ın Battle Royale oyunu: Snowball Storm!