Steam

Steam, Windows XP ve Windows Vista’yı artık desteklemeyecek

Dünya’nın en büyük çok oyunculu ve iletişim platformlarından birisi olan Steam, o efsane işletim sistemleri yani Windows XP ve Windows Vista sistemlerini desteklemeyeceğini bildirdi.

2018 yılının sonuna kadar bu işletim sistemleriyle bu platformda vakit geçirebilirsiniz. Fakat 1 Ocak 2019 tarihinde bu artık geçerli olmayacak diyebiliriz. Eğer hâlâ bu işletim sistemlerinden birisini kullanıyorsanız şimdiden işletim sisteminizi değiştirmenizi öneririm.

Steam

Steam, Windows XP ve Windows Vista’yı artık desteklemeyecek

Valve, kullanıcıların Steam‘i daha iyi kullanması için yani platformu, oyunları ve diğer ürünleri kullanabilmesi için buna son verdiğini söyledi.

Bu işletim sistemlerinin sonu 2019 yılının başı olsada, yeni gelen güncellemeler öyle olmayacak. Yeni gelen güncellemeler Windows XP ve Windows Vista işletim sistemlerini desteklemeyecek. Bu durumla birlikte son gelen oyunları oynayamayabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu site/uygulama hakkında detaylıca bilgi edinebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ve paylaştığımız gönderileri beğenerek sevginizi bize gösterebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Şubat ayı oyun gündemi #1
Oyun gündeminde bu hafta #1
%d blogcu bunu beğendi: