Capcom

Street Fighter 5, Capcom Kupası 2018 için sınırlı bir süre için ücretsiz olacak

Last updated:

Capcom Cup 2018 yaklaşırken, Capcom, 11 Aralık 2018 öğleden sonra saat 13.00’da yayımlanacak olan Street Fighter V için ücretsiz bir deneme yapılmasına karar verdi. Pasifik saatine göre 09:00’da başlayacak ve 19 Aralık 2018’de 21:59’da sona erecek.

PlayStation 4’teki herkes için PlayStation Plus aboneliği gerekmeyebilir ve PC’deki oyuncular sadece Steam istemcisini kullanmalıdır. Street Fighter V‘den tüm ilk içerikler ve Arcade Edition’da tanıtılan modlar bu ücretsiz denemede mevcuttur.

Bu, Ryu, Chun-Li ve Ken’den M. Bison’a ait 16 orijinal karakterin de Laura, Rashid ve F.A.N.G. Bazı hayran favori DLC karakterleri de vardır: Guile, Akuma ve Sagat, ancak sadece, Ranked, Casual, Battle Lounge, Training, ve Challenges modlarında kullanılabilir. Arcade modu, AI rakiplerini yenerek ve benzersiz illüstrasyonların kilidini açarak franchise’daki geçmiş ana girişler arasında oynamanıza izin verecektir. Versus modunda başka bir oyuncu veya AI rakibi ile oynayabilirsiniz. Challanges, her karakterin denemeler ile nasıl kullanıldığını öğrenmenizi sağlar ya da Survival’te mümkün olduğunca uzun süre dayanmaya çalışabilirsiniz. Eğitim aynı zamanda bir yapay zekaya karşı oynayarak bir karakter öğrenmenize yardımcı olur.

Ücretsiz deneme sürümünün yanı sıra, Street Fighter V de 11 Aralık’ta sponsorlu içeriği tanıtacak. Bu içerik, Capcom Pro Tour‘u tanıtmak için oyun içinde olacak ve oyuncuların maçlar kazanarak Ek Savaş Parası kazanmalarına olanak sağlayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
BioMutant için yeni ekran görüntüleri yayımlandı