Street Fight

Street Fighter V’i ücretsiz olarak oynayın

Ayrıca mevcut indirimi de unutmamak gerek

2016 yılında Capcom tarafından geliştirilen Street Fighter V’i henüz hala oynamadıysanız sizlere güzel bir haberimiz var: Street Fighter V, bu hafta sonu için ücretsiz olarak oynanabilir!

Capcom tarafından geliştirilen dövüş oyunu şu anda Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir. Bu teklif, sadece haftasonu boyunca geçerli olduğunun altını çizmekte fayda var. Eğer oyunu satın almayı düşünürseniz de sizlere güzel bir haberimiz var: Street Fighter V, 14 Ağustos’a kadar %60 indirimli!

Oyunu oynayıp, beğendiğiniz taktirde oyunu 59,99₺ yerine 23,99₺ gibi bir fiyata edinebilirsiniz. Bu indirim, 14 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Yani, oyunu uygun bir fiyata almayı düşünürseniz, biraz acele etmeniz gerekiyor.

Street Fighter, 2016 yılında PC ve PlayStation platformları için piyasaya sürüldü.

Daha fazla oyun haberleri, oyun indirimleri, ücretsiz oyun haberleri ve çok daha fazlası için sitemiz Oyunpat’ı takipte kalmaya devam edin. Yepyeni bir sürece girdiğimizi, eskisine göre artık her platformda daha aktif olabilmek adına çeşitli çalışmalar sürdürmekteyiz. Ayrıca Oyunpat e-dergi için de çeşitli duyurularımız çok yakında olacaktır, beklemede kalın efendim.

:: Daha önce hiç Street Fighter V oynadınız mı? Bu indirimden faydalanmayı düşünüyor musunuz?
Daha Fazla İçerik
ASUS Republic of Gamers, Rapture GT-AC2900 piyasaya çıktı