Super Robot Wars 10

Super Robot Wars 10, Playstation 4 ve Playstation Vita’ya geliyor

Japonya ve Asya’daki en popüler oyunlardan biri olan Super Robot Wars 10, boyutsal tehditlerle savaşmak için Japon anime’nin her yerinden mecha’ların katıldığı devasa bir geçit oyunudur. Şimdi,  serinin en son oyunu olan Super Robot Wars 10, Playstation konsolları için ilan edildi.

Super Robot Wars 10, Playstation 4 ve Playstation Vita’ya geliyor

Super Robot Wars 10, 26 Nisan 2018’de Playstation platformuna geliyor

Normalde oyunlar Japonca altyazılıdır ve dolayısıyla İngilizce altyazılar için seçenek yoktur. Bununla birlikte, 2016’nın iki Süper Robot Wars oyunu olan Süper Robot Wars 5 ve Süper Robot Wars: Moon Dwellers oyunlarında İngiliz altyazılarına izin verilmişti ve PlayAsia gibi sitelerden bunları içe aktaran oyuncuların endişelenmeden oynatmasına izin verildi.

Süper Robot Wars 10’un hikayesi, Japon animesine ait çeşitli mecha pilotları ve serinin çaylak mezarının orduları arasında bir savaşa ev sahipliği yapan Al-Warth adlı bir dünyaya odaklanacak.

En sevdiğiniz Meak anime karakterlerinin birbirine karşı koyma fikri size hitap ediyorsa, muhtemelen 26 Nisan 2018’de Playstation 4 ve Playstation Vita’da oyunu satın alıp oynayabileceksiniz.

Süper Robot Wars 10’dan bekleyebileceğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Playstation konsolları için Süper Robot Wars 5’i ve Moon Dwellers’i satın alabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Witcher 3 Xbox One X 4K desteği geldi!