Tactic Force

Tactic Force Kapalı beta testi başvuru süreci başladı

%100 Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Tactic Force Kapalı Beta Süreci başladı! Oyunun ana sayfası üzerinden, kapalı betaya katılmak için gerekenler paylaşıldı.

Tactic Force yapımcıları tarafından oyunun kapalı beta kuralları ve ayrıntıları resmi bir şekilde açıklandı, gelin sizlerle beraber dikkat edilmesi gerekenlere bir göz atalım;

  • Toplamda 1.000 kişi ile sınırlı olacak Kapalı Beta testine herkes başvuru yapabilir
  • Başvuru yapmak dahilinde kesinlikle olumlu sonuç almanız beklenemez, tüm şartları sağlamanız doğrultusunda Hes Games tarafından başvuru yapanlar arasında seçim yapılarak beta sürecine dahil edilir.
  • Başvuru formunda doldurduğunuz bilgilerin doğruluğu olmaz ise Hes Games tarafından başvurunuz reddedilir.
  • Başvurunuz onaylandığı takdirde başvuru yaptığınız e-postaya bir bildirim gelir, bu hususta çalışan ve aktif bir e-postayı kullandığınızdan emin olur.
  • Gönderilen bilgilendirme e-postasında iletişim için kullanılacak Discord sunucusuna ait bilgiler yer alacaktır. Kapalı Beta Testine katılan kullanıcıların, bu süre boyunca bu Discord sunucusunda aktif olması gerekir.
  • Kapalı Beta Testi katılımcıları, oyun içerisinde karşılaştıkları hataları oyun içerisinde ve ana menüde bulunan “Hata Bildir” butonuyla bildirmekle yükümlüdür.
  • Tactic Force oyununu oynayabilmek için Türkiye Cumhuriyeti yasalarına hitaben, şahsın 15 yaşını doldurmuş/ aşmış olması gerekir.
  • HES Games, KBT kurallarında değişiklik yapma hakkına sahiptir, böyle bir durumda tüm katılımcılara e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Tactic Force Kapalı Beta Test süreci başladı!

Tactic Force Kapalı Beta Süreci Nedir?

Temel amacı oyunu test etmek adına gerçekleştirilen test sürecidir, oyunda bulunacak sıkıntılar ve hataları düzeltmek amacıyla oyunu kullanıcıların bir kısmına açar. Tactic Force Kapalı Beta Test süreci içerisinde oyuncuların kaydettiği hiçbir ilerleme kayda geçmeyecektir. KBT süreci, yaklaşık olarak 5 gün kadar sürecektir ve bunların yanı sıra Takım Maçı, Herkes Tek ve Sabotaj modları, Tactic Force Kapalı Beta Test sürecinde test edilecektir.

%100 Türk yapımı, HES GAMES tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Tactic Force için yapılacak olan Kapalı Beta Test sürecine başvurunu gerçekleştir ve sende savaşta yerini al, Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Witcher 3’e resmi Xbox One X desteği geliyor
%d blogcu bunu beğendi: