The Walking Dead son sezonu çok yakında!

The Walking Dead’in son sezonu çok yakında!

Last updated:

Clementine, Kenny’den kalan o son hatıra için yollara düşüyor… Telltale, The Walking Dead’in son sezonu ile bomba gibi geliyor!

The Walking Dead, Telltale tarafından geliştirilen bir video oyunu. Oyunda seçimlerimiz hikayenin gidişatını belirliyor ve bir ölüm çukurunda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunun şu ana kadar 3 sezonu yayımlanmış durumda. Bu 4. sezon ise oyunun son sezonu olacak.

Zaten Telltale, yeni ve son sezonun 2018 yılında çıkacağını duyurmuştu. Yakın zamanda ise kasıtlı bir şekilde yeni sezon hakkında ipuçları veren bir görseli, Twitter‘da şu şekilde gösterdi.

Başta demiştim ya, Kenny‘den kalan son hatırayı bulmak için yollara düşüyor. İşte o A.J… Hatırladınız mı? 2. sezonda doğan bebek. İşte bu son sezonda, Clementine onu almak için yollara düşüyor. Zaten yukarıdaki Tweet‘teki resme bakarsak bunu başarmış gözüküyor.

Ayrıca son sezon için şöhretini bazı sebeplerden geride bırakan oyunun senaristi Gary Whitta, geri dönüyor. Bu da son sezonu beklememizi daha da imkansız hale getiriyor çünkü gerçekten bizleri  bomba gibi bir şey bekliyor olacak.

Son olarak ise şunu belirtelim: Yeni sezonun ilk görünümünü 6 Nisan Cuma günü 12:30’da ET’de yer alacak PAX East panelinde görebileceğiz. Heyecan verici olacak!

Daha fazla haber için buraya, oyun incelemeleri için ise buraya tıklayın. Ayrıca Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…