Terraria Oyunpat

Terraria sonunda Nintendo Switch platformuna geliyor

Re-Logic, Terraria'nın Nintendo Switch sürümü için sürpriz bir duyuru yapıyor, oynat bakalım.

Şaşırtıcı bir şekilde Re-Logic, Terraria forumlarında süper popüler oyunlarının 27 Haziran 2019 tarihinde Nintendo Switch platformuna geleceğini duyurdu. Hemen aşağıdan da inceleyebileceğiniz üzere Re-Logic, bu açıklamayı Twitter üzerinden yaptı.

Port, Pipeworks Studios tarafından yönetiliyor. Ayrıca PS4 ve Xbox One için yine aynı stüdyo çeşitli portlar yaptı. Bu yüzden oyun emin ellerde. Bu sürüm Re-Logic için ilginç bir zamanda ortaya çıkıyor. Switch portuna sağladıkları her türlü yardımın yanı sıra, hit indie’larındaki gelişime son vermek için çalışmaya devam ediyorlar.

Terraria sonunda Switch’te!

Birkaç hafta önce açıklandığı gibi, Terraria: Journey End oyunun son içerik güncellemesi olacak. Güncelleme, herkesin deneyimini geliştirmesi gereken sayısız yaşam kalitesi güncellemesinin yanı sıra toplanacak 800’den fazla yeni öğeyi oyuna ekliyor. Gelişmiş dünya üretimi ve yeni bestiary, uzun süredir hayranları için oldukça heyecan verici olsa gerek. Güncelleme yeni bir golf mini oyunu bile ekliyor.

Journey End, geçici olarak 2019 sürümü için planlanıyor. Ancak, ekip güncellemenin “hazır olduğunda” çıkacağını açıkça belirtti. Bu yeni Switch versiyonunun, PC’de çıktıktan sonra bu güncellemeyi ne kadar süre içinde alacağını görmeyi, gerçekten çok isterim.

Terraria, 27 Haziran’da Nintendo Switch’te olacak. Oyun şu anda bu noktada hemen hemen her platformda mevcut olacak.

:: Terraria’nın alacağı bu son içerik güncellemesi ile ilgili düşünceleriniz neler? Ayrıca oyunun Nintendo Switch platformuna gelmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Hollow Knight
Hollow Knight’ın yeni güncellemesi 3 gün sonra bizlerle buluşacak