The Crew 2 ne zaman çıkıyor?

Aralık 2014 tarihinde piyasaya sürülen The Crew, gerçekten kalbimizin derinliklerinde güzel bir yer edinmeyi başaran nadire oyunlardan birisiydi. Şimdi ise serinin 2. oyunu olan The Crew 2‘nin ne zaman çıktığına dair bir takım bilgiler ile karşınızdayız. Bu haberimizin, herkesin aklındaki “The Crew 2 ne zaman çıkıyor?” sorusuna bir yanıt olacağı düşüncesindeyiz.

The Crew serisinin yeni oyunu, arkadaşlarınıza katılabileceğiniz ve ilk oyuna benzer bir ekip olarak birlikte yarışabileceğin ya da solo oynayabileceğiniz, kooperatif çok oyunculu bir rol oynayacak. Yarış temaları off-road freestyle ve pro yarış da içereceğini belirtelim.

The Crew 2 ertelendi!

Ubisoft, uzun süredir beklenen açık dünya yarış oyunu The Crew 2’nin 29 Haziran 2018’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun Xbox One, PC ve PlayStation 4’te sunulacak. Normalde oyunun, 16 Mart’ta piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Geçen Aralık ayında ise oyunun ertelendiği Ubisoft tarafından duyuruldu. Nisan-Aralık ayları arasında geleceğini söyleyen geliştirici tarafından yeni bir duyuruyla oyunun Haziran 2018’de piyasaya sürüleceğini öğrenmemiz bizi bir hayli üzdü diyebiliriz. Fakat beklemeye değer bir oyun olacağı düşüncesindeyim. Umarım Ubisoft bizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mass Effect: Andromeda for Playstation 4 Insanely Review
%d blogcu bunu beğendi: