The Division 2

The Division 2 açık betası onaylandı

Neredeyse sona ermek üzere olan The Division 2 kapalı betasının ardından sevindirici haber geldi, oyuncular tarafından merakla beklenen The Division 2 açık beta sürümü Ubisoft tarafından resmi olarak onaylandı! Oyunun geliştiricilerinden biri, kapalı betayı paylaşmış olduğu canlı yayın esnasında “Kapalı betada rastlanan bazı hataları, The Division 2 açık betasında düzelteceğiz.” İfadelerini kullandı.

The Division 2 açık beta sürümü, şubat ayının sonunda yayımlanabilir!

Oyunun geliştiricilerinin yaptığı açıklamalar doğrultusunda fikir edinecek olursak The Division 2 açık betasının şubat ayı sonunda veya mart ayının başlarında başlaması mümkün, oyun 15 Mart tarihinde çıkış göstereceğinden dolayı, açık beta ne kadar çabuk yayımlanırsa oyun içinde keşfedilen sorunlar da bir o kadar çabuk düzeltilebilir!

Eğer The Division 2 kapalı beta sürümüne sahipseniz kesinlikle silmeyin! Zira zaten büyük alan kaplayan açık beta sürümünü yüklemek bir önceki yüklemeyle beraber ortalama internet şartlarında 3 gün kadar alabilir!

Geçtiğimiz zamanlarda ortaya çıkmış olan saçma sapan sebeplerden dolayı oyuncuların yasaklanma sorunlarının, The Division 2 açık beta sürümünde düzeltildiği öne sürülüyor. Oyunun beta sürümleri hakkında daha fazla bilgi almak için oyunun resmi ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
2018 yılında piyasaya sürülecek olan oyunlar