The Division 2’de Assassin’s Creed Easter Egg’i görüntülendi

Bir sonraki Assassin's Creed oyunu bizi Vikingler dönemine götürecek gibi gözüküyor

Last updated:

Bu Easter Egg, The Division 2 oynadığı esnada “JorRaptor” adlı bir YouTuber tarafından bulundu. JorRaptor, Ubisoft’un bir sonraki Assassin’s Creed oyunu hakkında bunun bir ipucu olduğuna inanıyor. Bu olay diğer söylentileri destekler nitelikte, bu yüzden bu görselden bir çıkarım yapabiliyoruz.

Aşağıda gördüğünüz ekran görüntüsü The Division 2’de yer alıyor. Posterde İskandinav tarzda bir kask takan ve beyaz bir giysi giymiş bir adam yer alıyor. Posterin üstünde ise “Valhalla” yazan bir kısım yer alıyor. (Bu kelime Norveç mitolojisinde ahiret yeri anlamına gelmektedir). Bu posterin en ilginç kısmı ise adam elinde Kızıl Elma’yı tutuyor. Bu elmanın Cennet’ten geldiğine inanılıyor.

Assassin's Creed Ragnarok

 

Bu büyük bir ipucu, ancak yine de Ubisoft’tan resmi bir açıklama duyana kadar pek fazla heveslenmemenizi öneririm. Oyuna koyulan rastgele bir poster de olabilir. her ne kadar, geliştirici Easter Egg’lere daha önce oyunlarında yer verse de bunun büyük bir güvence olacağı anlamına gelmez. Şuan için en büyük ihtimal Antik Roma dönemine ait bir oyun çıkacağına yönelik. Fakat bu ihtimalde Ubisoft‘un gelecekte bir oyunda kullanabileceği güçlü bir senaryo olacaktır.

Bundan önce, İtalya’da geçecek olan ve 2020’de yayınlanması beklenen Legion adlı oyunu iki karakterle bizlere sunulacağı söylentileri yayıldı. Bunlar Cassius ve Lucia olarak idda edildi. (Origins ve Odyssey soyundan)

Aynı kaynak ayrıca bu oyunun tüm platformlar arası oynanabileceğini söyledi. Fakat geliştirici kısmında bir onaylama olmadı bu yüzden umutlarınızı yükseltmeyin.

Bizce firma Odyssey’in başarısına göre bir yol çizecek. Çünkü oyun çok sevilmişti ve bunun üzerinden yola çıkacaklarını düşünüyoruz.

:Sizce Assassin’s Creed’in Vikinglerde geçen bir oyunu ileride çıkar mı?

Ayrıca daha fazla Easter Egg’e buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Pokemon Go
Pokemon Go, Clash Royale’i arkasında bıraktı