The Division 2

The Division 2 Epic Games mağazasında satışa sunulacak

Epic Games, Ubisoft ile gelecek olan bilgisayar sürümlerinin en azından bir kısmının Steam‘e değil Epic Games mağazasına gelecek olan ortaklılığını duyurdu. The Division 2 Epic Games mağazasında yayınlanacak.

Polygon tarafından bildirildiği üzere anlaşma, The Division 2‘nin lansmanı ile Mart ayında başlayacak. Bir Ubisoft temsilcisi, “Şu anda Tom Clancy’s The Division 2′yi Steam’e yayınlamaya yönelik planımız yok.” dedi. Ubisoft ve Epic, “Önümüzdeki yıl ilan edilecek ek seçimlerle de ortaklık olacak.

Ubisoft ortak başkan yardımcısı Chris Early, “Epic‘e, oyunun ön siparişini vermek ve Betamızın tadını çıkarmaktan Tom Clancy’s The Division 2 adlı oyunun açılışında 15 Mart‘ta hayranlarımıza sorunsuz bir yolculuk yapma emri verdik.” dedi.

The Division 2 Steam‘de listelenmişti ve yine de Steam veritabanında görülebiliyordu, ancak ürün sayfası kaldırıldı. Aynı zamanda Ubisoft‘un kendi vitrini üzerinden satın alınabilecek.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyun ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Avengers
Square Enix Geliştiricileri, Avengers için doğru zamanı bekliyor
%d blogcu bunu beğendi: