The Division 2 Hızlı Seyahat

The Division 2 hızlı seyahat nasıl yapılır?

Last updated:

Bu rehberimizin konusu, başlıktan da rahatça anlaşılabileceği üzere, The Division 2‘de nasıl hızlı seyahat edilebileceği üzerine. 15 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülen The Division 2 için rehber konularımızı yavaş yavaş sitemize ekleyeceğiz. Bu konuda endişeniz olmasın. Ek olarak, bildiğiniz üzere sitemizde Emir Anthem ile ilgili rehberler hazırlamakta. Eğer Anthem oynuyorsanız ve Anthem ile ilgili detaylı bilgiler keşfetmek istiyorsanız rehberlerimize göz atabilirsiniz!

[jnews_block_38 number_post=”1″ include_post=”10167″]

Evet, başlıkta olduğu gibi: The Division 2 hızlı seyahat nasıl yapılır? Bu konu ile ilgili kafanızda soru işareti kalmaması adına detaylıca oyunda nasıl hızlı seyahat yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle, The Division 2 haritası, gerçekten çok geniş bir harita. Hal böyle olunca, haritada seyahat etmek vaktinizi alabilir, hatta sizi baya bi’ yorabilir. Neyse ki, oyunda haritada seyahat etmenizi kolaylaştırmak için “Fast Travel” yani hızlı seyahat özelliği mevcut.

Hızlı seyahat özelliği, rotanızı kısa keserek kontrol noktaları arasında seyahat etmenizi sağlar, yani bir nevi seçtiğiniz bölgeye ışınlar sizi. Bu nedenle, bu hızlı seyahat özelliğini oyunda oldukça sık kullanacağınızı düşünüyoruz.

Ne kadar çok güvenli ev, o kadar iyi

Evet, oyuna direkt olarak başladığınız andan itibaren ne yazıktır ki bu özelliği kullanamıyorsunuz. Oyuna başladıktan çok kısa bir süre sonra “Safe House” ile tanışıyorsunuz. Safe House, sizin “Stash”ınıza erişebileceğiniz ve yeni görevler alabileceğiniz, sımsıcak yuvanız.

Öncelikle olayın mantığını kavrayalım. The Division 2’de hızlı seyahat özelliği, güvenli evlerden güvenli evlere yapılabiliyor. Yani oyunda ne kadar çok “Safe House” keşfederseniz & kilidini açarsanız hızlı seyahat özelliğini o kadar geniş bir alanda kullanırsınız. Yani bu özellikten tam olarak yararlanmak için birden fazla güvenli evin kilidini açmanız gerek. Haritanın herhangi bir yerinden yapılabileceği için seyahat edebileceğiniz yerler konusunda herhangi bir kısıtlama da yoktur.

The Division 2 Hızlı Seyahat

Diğer güvenli evleri bulmak için dünya haritasına erişin. Haritada turuncu ev ikonları güvenli evleri temsil etmektedir. Haritadan o bölgeleri takip edip, güvenli evlerin kilitlerini açabilirsiniz.

Hızlı seyahat etmek için, tekrar haritaya erişin ve imleci harita üzerinde bulunan herhangi bir güvenli evin üzerine getirin. Tek yapmanız gereken şey bu. Ardından işlemi başlatmak için kareye (PS4) veya X’e (Xbox) basın. Hoooop ordasınız.

Akılda tutulması gereken bir şey daha, bu özelliğin sizi bazı durumlardan kurtaramayacak olmasıdır. Yani ne demek istiyoruz, etrafınızda düşmanlar varken veya herhangi bir çatışmaya girdiğinizde hızlı seyehat edemeyeceksiniz. Önce çevrenizi temizlemeniz gerekmekte, ardından dilediğiniz yere gitmekte özgürsünüz.

:: The Division 2’de hızlı seyahat özelliğini kullanıyor musunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Royal Bandits Esporbet.com Promo Cup’a veda etti