The Division 2 ne zaman çıkacak?

Eğer Ubisoft’un The Division oyununun hayranıysanız ve sıkça söylentilerle devam eden devam oyununu beklerken iyi haberlere ihtiyacınız varsa, bu haber size ilaç gibi gelecek. Ubisoft, The Division 2‘nin piyasaya çıkış tarihinin, Nisan 2019‘dan önceki bir tarihte gerçekleşeceğini ve bunun bizim için bir yıldan daha az bir süre sonra gerçekleşeceğini söyledi.

The Division, bir biyolojik terörist saldırının şehri felç ettikten sonra stratejik bir terörist saldırıyı tetikledikten sonra ölümcül bir New York Şehrinin ortak dünya atıcı öğesinde paylaştığı Destiny serisinin en eski rakibi oldu. Riker Adası’ndan çılgın mahkumlarla, düzeni anarşistleri, eski askeri adamları ve yol boyunca pyromaniac’lerle uğraşarak düzeni düzeltmek oyundaki en önemli amacınız.

Serinin ilk oyunu olan The Division, çıktığı yıldan bu yana oldukça gelişti. Oyuna sürekli yeni silahlar ve modlar eklendi. Benim ve çoğu The Division oyuncusunun ise en sevdiği mod Hayatta Kalma Modu oldu. Karlı bir havada rakiplerinizi öldürürek hayatta kalmaya çalışmanın verdiği zevki hiçbir şey vermiyor diyebiliriz.

The Division 2 çıkış tarihi

The Division 2′nin yayınlanma tarihi, gelecek yılın ilk çeyreğinde resmi olarak yayınlanacak ve herhangi bir gerçek özellik hakkında herhangi bir fikir verileceğini düşünmüyoruz. Bu nedenle, oyunun çıkış tarihinin tam olarak ne zaman olduğunu veya bu tarihin ne zaman yayımlanacağı hakkında en ufak bilgimiz yok. İlk oyunda olduğu gibi Mart ayında serbest bırakılabilir, ya da 2018’in sonlarına doğru olabilir.

E3 2018’de, The Division 2‘nin yayınlanma tarihi hakkında daha fazla bilgi göreceğimizi söyleyebiliriz. Bu nedenle, Ubisoft E3 konferansı olana kadar birkaç hafta daha beklememiz gerekecek.

Daha Fazla İçerik
Age of Empires 2: Definitive Edition
Age of Empires 2: Definitive Edition çıkış tarihi belli oldu