The Division 2 için 30 dakikalık bir video yayımlandı

Ubisoft‘un The Division 2‘si 15 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülecek. Her ne kadar bazı oyuncular oyunu şimdiden oynamaya başlamış olsa bile büyük bir oyuncu topluluğu ne yazık ki birkaç gün daha beklemek zorunda. Ancak tüm bunlar yaşanırken The Division 2 için 30 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı.

The Divison 2 için 30 dakikalık bir video yayımlandı

Bu videoda yağmur ve çamur içindeki hararetli çatışmaların yanı sıra gece vakti Washington D.C sokaklarında koşuyor, alevleri söndürüyor ve daha birçok oyun içi özelliği görme fırsatı yakalıyoruz.

The Division 2 için 30 dakikalık bir video yayımlandı
The Division 2 için 30 dakikalık bir video yayımlandı

PlayStation 4, Xbox One, ve de Microsoft Windows olmak üzere 3 ayrı platforma oynanılabilir durumda olacak The Division 2, çok yakında oynanılabilir olacak. Oyunun türü aksiyon rol yapma olarak belirtilirken geliştirilmek için Snowdrop oyun motoru kullanıldı. 30 dakikalık oynanış videosunu ise aşağıda bulabilirsiniz!

[jnews_element_blocklink title=”The Division 2 Resmi Sitesi” second_title=”Washington D.C’nin terk edilmiş mahallelerini keşfedin.” title_url=”https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/home”]

[jnews_element_blocklink title=”Daha Fazla Oyun Haberleri” second_title=”Yeni oyun haberleri keşfedin.” title_url=”https://oyunpat.com/oyun-haberleri”]

Daha Fazla İçerik
Claymore Core
Asus ROG Claymore Core İnceleme