The Division’a Xbox One X desteği geliyor

Microsoft’un Xbox One X’in lansmanından bu yana bir süre geçti ve o zamandan beri birçok geliştirici Xbox One X oyunlarını desteklediklerini duyurdu ve şimdi Ubiosft, The Division için Xbox One X güncellemesini doğruladı.

Devler ayrıntılara girmemiş olsa da, oyunun Xbox One X’te 4K oluşturma, daha yüksek Anizotropik Filtreleme, geliştirilmiş yansımalar, ekran alanı gölgeleri ve nesne ayrıntılarını içerdiğini ortaya koydu.

Karşılaştırma babında The Division, Temporal Enjeksiyon yoluyla PS4 Pro 1660p çalışıyor ve temel PS4 üzerinde geliştirilmiş gölgeler ve yansıma özelliklerine sahiptir.

Ayrıca Ubiosft, The Division 2’yi onayladı , ancak oyunun varlığının yanı sıra, Ubisoft hiçbir şey ortaya koymadı ve oyunun E3 2018’de açıklanacağına dair güvence verdi.

Xbox One X’ten bahseden Microsoft, konsolun yakında senkronize ekranları destekleyeceğini de açıkladı . Xbox’ın AMD APU’yu kullandığı düşünüldüğünde, Microsoft’un FreeSync’i desteklemesine izin vermesi mantıklıdır ve bu, böyle bir özelliği ilk kez destekleyen bir konsol olacaktır.

Freesync teknolojisi oyun oynarken yırtılma ve kekemelikten kurtulmaya yardımcı olur, ekran ve Xbox One’ın sorunsuz ve sorunsuz bir oyun deneyimi yaratmak için birlikte çalışmasını sağlar. Freesync, desteklenen bir TV’nin veya monitörün yenileme hızını konsolunuzla senkronize etmesine izin verir.

The Division, Ubisoft’un PC, Xbox One ve PlayStation 4 için geliştirdiği tps bir aksiyon & macera oyunudur.

Daha Fazla İçerik
A Hat in Time
A Hat in Time, çıktığı platformlarda 1 Milyon Kopya Satışına Ulaştı