The Elder Scrolls VI ve Starfield E3’te olmayacak

Evet, ne yazık ki Bethesda doğruladı

The Elder Scrolls VI ve Starfield E3'te olmayacak
The Elder Scrolls VI ve Starfield E3'te olmayacak

Bethesda’nın PAX East paneli dün gerçekleşti ve Bethesda Game Studios’un yöneticisi ve yapımcısı Todd Howard bizleri derinden üzen bir açıklama yaptı: Maalesef ne The Elder Scrolls 6’yı ne de Starfield’i bu yılki E3’te göremeyeceğiz.

Uzun zaman alacak. Bu yıl E3’te bahsedeceğimiz oyunlar arasında The Elder Scrolls VI ve Starfield olmayacak. Lütfen sabırlı davranın

Todd’un söylediklerine göre, Bethesda hayranlarına mümkün olan en iyi kaliteyi vermeye odaklanmak istiyor gibi görünüyor. Hepimiz geçen yıl Fallout 76’nın korkunç lansmanını hatırlıyoruz. Starfield hakkında daha fazla konuşan Howard, Starfield’ın çıkış tarihine daha yıllar olduğunu, The Elder Scrolls 6 için de aynı durumun geçerli olduğunu belirtti.

The Elder Scrolls VI ve Starfield E3'te olmayacak
The Elder Scrolls VI ve Starfield E3’te olmayacak

‘Sürpriz, Starfield adında bir oyun yapıyoruz ve X ay sonra bitecek mi?’ Evet. Elbette, ancak aynı zamanda, insanlar arasında Fallout 76’yı bir hizmet olarak sadece çevrimiçi bir oyun haline getirmemizden korkmayanlar da var.

Ardından sözlerine şöyle devam etti:

İnsanların beklentilerini yönetmek için gerçekten çok çalışıyoruz. Bu, ‘Bu yıl Fallout 76, ertesi yıl Starfield ve ardından ertesi yıl TES6.’ demek gibi değil. Zaman çizelgesi farklı değil. Farklı olan sadece şeffaf olmaya çalışmak ve ‘Korkma, bir sonraki yaptığımız şey tek oyunculu [Starfield’da], [ve] TES6 yapıyoruz.’

Hayranlar hâlâ Doom Eternal’ı dört gözle bekleyebilir. Ek olarak bu yıl, Bethesda tarafından daha birçok şey göreceğiz gibi duruyor. 9 Haziran’da Bethesda E3 2019 konferansını kaçırmayın deriz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Bethesda resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sezon 7
Fortnite: Sezon 7 ne zaman başlıyor?
%d blogcu bunu beğendi: