The Elder Scrolls: Skywind için bir oynanış videosu yayımlandı

Dürüst olmak gerekirse, oldukça etkileyici.

Last updated:

The Elder Scrolls: Skywind, tüm The Scrolls: Morrimind deneyimini Skyrim’de yeniden inşa etmeyi amaçlayan bir proje ve bugün projenin arkasındaki geliştiriciler Gamescom 2019’dan bir oynanış videosunu ilk defa yayımladılar.

Geliştiriciler şöyle diyor:

Skywind, Morrowind’un yıllar önce dünyayı büyülediği inanılmaz karakterleri, yerleri ve görevleri korurken, ayrıca eski oyunun zincirlerini, modern grafiklerini ve varlıklarını, tam sesle oynamayı ve on yıllık oyun iyileştirmelerinin tüm avantajlarını getirir.

Oynanış videosu oyunun mekaniklerini ciddi bir şekilde sergilemiyor. Bunun yerine daha zarif ve estetik bir şekilde oyundan hoş gözükecek görüntüleri içeriyor. Ancak geliştiricilerin dediğine göre gelecek aylarda oyunun mekaniklerini ve sistemlerini daha derinlemesine gösteren görüntüler de yayımlanacakmış.

Skywind’nin henüz yayınlanma tarihi yok. Sadece PC için geliştiriliyor. Skywind hakkında daha fazla bilgi için, geliştiricinin web sitesine gidin ve SSS bölümünü okuyun.

The Elder Scrolls: Skywind için henüz bir yayımlanma tarihi yok, ancak PC için geliştirildiğini biliyoruz. Eğer proje hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sizi sıkça sorulan soruların cevaplandığı şuraya alalım.

Tüm The Elder Scrolls haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Son zamanlardaki TES projeleri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Forza Motorsport 6
Forza Motorsport 6, Xbox Live marketinden kaldırılıyor