The Falconeer

Açık Dünya RPG oyunu The Falconeer, PC için duyuruldu

Önümüzdeki yıl PC için piyasaya sürülecek.

The Falconeer adlı yepyeni bir açık dünya rol yapma oyunu PC platformu için duyuruldu. The Falconeer bağımsız geliştirici Tomas Sala tarafından geliştiriliyor ve özellikleri sayesinde son derece ilginç bir deneyim getirmeyi vaat ediyor. Oyunu çoğu RPG’den farklı kılacak özelliklerden biri de klasik itfaiye mekaniği ve akrobatik bükümü birleştirecek olan dövüş sistemi.

Ayrıca fragmanı yayımlandı, aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Gökyüzüne Çık!
The Falconeer, The Great Ursee’de yer alan bir fantezi RPG’sidir. Ursee’nin aşılmaz derinliklerinde saklı gizemli sırlar için yarışan, muhteşem konumlarla dolu, güzel bir dünyayı keşfederken silahlı hava tepenizi gökyüzüne götürün.

Oyun, sana havadaki nihai savaşçının kontrolünü size verir. Yıkıcı menzilli saldırılar düzenleyerek ve klasik köpek dövüşü tekniklerini akrobatik bükülme ve dönüşlerle birleştirebilirsiniz. Rakip Falconeer’ların yanı sıra hava gemileri, uçan böcekler, manta ışınları ve ölümcül ejderha benzeri dokumacılarla kanat kanadına gideceksiniz.

Oyun, önümüzdeki yıl dünya çapında PC için piyasaya sürülecek. Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Peki siz duyurusu yapılan bu açık dünya RPG oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Xbox One
3 adet Xbox One oyunu bu hafta sonu için ücretsiz