The Gardens Between PlayStation 4 için duyuruldu

The Gardens Between,  Paris Games Week’de PlayStation 4 için duyurulan bir başka ilginç macera-bulmaca oyunu oldu.

Sony’nin 2017 Paris Oyunları Haftası konferansının ön gösterimi sırasında, indie geliştirici The Voxel Agents oyuncuların kontrol süresini sağlayan bir bulmaca oyunu The Gardens Between’in PlayStation 4 için piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıkladı. The Gardens Between, daha önce PC için duyurulmuştu, fakat oyun ilk defa önemli bir konferansta sunudulu ve bir konsol için resmi olarak duyuruldu.

The Gardens Between Arina ve Frendt, yıldızlar muhteşem bir bahçe adalarından bir takım adamardan oluşan gerçeküstü bir dünyayı dolaştırırken kontrol ederler. Her ada, oyuncuların zamanında geriye ve ileriye gitmeleri arasında geçiş yaparak onları bulmak ve bulmak için bulmacalar bulmak için çeşitli sırları vardır.

The Gardens Between’in hikayesine gelecek olursak, Voxel Agents “Arkadaşlık, çocukluk ve büyüme” temalarını yansıtmayı umuyorlar. Bu söyleniyor ki, hikaye diyalog içermiyor ya da geliştiriciler tarafından anlatıldığı gibi dilden özgür. Geliştirici firmanın bunu yapıyor olması oyunu çok çeşitli insanlara daha kolay ulaşılabilir. Ayrıca oyunda, Tim Shiel tarafından öteki dünyaya özgü atmosferi oluşturmaya yardımcı olan bazı müzikler de bulunuyor.

Oyun için yayımlanmış fragman yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Ayrıca oyunun yayımlanan görüntülerini de haberimiz boyunca görebilirsiniz. The Gardens Between, 2018 yılının 3. çeyreğinde PC ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
İngiltere’nin en iyi ilk 10 oyun satış grafiği açıklandı Monster Hunter World ilk sırada!