The Last of Us Part II

The Last of Us Part II için dinamik bir video yayımlandı

Last updated:
The Last of Us Part II, için kısaca tanımlamak gerekirse; bizlere, yok olmuş dünyanın, hayatta kalmanın, craft sistemi ve gerçekçiliğin kimi sahnelerinde dramanın, kimi sahnelerinde dostluğun, ailenin önemini anlatan, biz oyuncuların konsol başında transa geçmemizi sağlayan, kimi sahnelerinde kendimizi tutamadığımız, efsanevi yapım olan The Last of Us‘ın 2. oyunudur.

E3‘ten bu yana The Last of Us Part II hakkında hiçbir bilgi veya görsel görememiştik. Naughty Dog yeni yıl başlamadan önce oyuna dayalı küçük bilgilendirme dahi yapmadı. Oyun hakkında bir bilgi çıkmaması üstüne oyuncular arasında farklı dedikodular çıkmıştı, hiç bir bilgi olmadığı için her şey kötü gidiyordu. Fakat bugün, geliştiriciler, PlayStation 4 platformu için yepyeni bir, canlı tema yayımladı.

Temanın bütünü, birçok yeni karakterin tanıtımını gösteren 2017 Paris Oyunları Haftası fragmanına dayanıyor. Temanın kendisi demoda bulunan yanan arabayı içeriyor. Tamamen ücretsiz olan temayı PlayStation Store‘dan alabilirsiniz.

Ek olarak, Naughty Dog tatil ruhunu korumaya şaşırtıcı bir şekilde karar verdi ve yanan bir arabanın iki saatlik bir uzun döngüsünü serbest bıraktı.

The Last of Us Part II oyunu  şu anda halen PlayStation 4 için geliştirilme aşamasında, henüz çıkış tarihi hakkında kimse bir bilgi sahibi değil.

Temayı görmek isterseniz;

Daha Fazla İçerik
Final Fantasy
Final Fantasy, yıl dönümü için sake içkisi üretmeye karar verdi!