The Outer Worlds

The Outer Worlds ana hikayesini 48 saat içinde bitirmek mümkün

Geliştiricisi Obsidian Entertainment olan The Outer Worlds, yapılan açıklamalara göre oyunculara 48 saatlik aktif oynanış süresi tanıyacak. Oyunun Developer ekibinden yardımcı yönetmen Leonard Boyarsky ile yapılan röportajda Boyarsky; “Kotor 2’yi tamamlamak 30 ile 40 saat arası sürdü, The Outer Worlds’de oyunculara 15 ila 40 saat arasında bir oynanış süresi tanıyacak.” İfadelerini kullandı.

Bu açıklamaların yanı sıra yine yardımcı yönetmenlerden biri olan Tim Cain ise; “The Outer Worlds, oyuncuların beklediği gibi devasa ve gizemli bir açık dünya içermeyecek, oyunun ana hikayesini tamamladıktan sonra yapabilecekleri pek bir şey kalmayacak.” Sözleriyle açıklamalara devam etti.

Seçeneklerin ile The Outer Worlds hikayesini şekillendir!

Ayrıca The Outer Worlds, çoktan seçmeli diyaloglar içerecek, yani diyaloglar esnasında aldığınız kararlar doğrultusunda görev ve ana hikaye şekillenecek. Bunların yanı sıra oyun, her 20 puanda 1 perk açabileceğiniz toplamda 100 skill puanı içerecek, her yeni perk ile karakterinizi güçlendirip yeni silahları kullanabileceksiniz.

The Outer Worlds, açıklamalardaki gibi devasa bir açık dünya içermeyecek, ancak gezegenler arası seyahate ve eskiden uğramış olduğunuz mekanlara erişmenize imkan tanıyacak. Obsidian Entertainment, The Outer Worlds için 2019 yılı içerisinde çıkacağını açıklamıştı, ancak kesin bir tarih halen duyurulmadı. Oyun hakkında tüm detaylara Oyunun ana sayfasından ulaşmanız mümkün, daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
PUBG PC Test Sunucu Güncellemesi, Performansı ve Daha Fazlası Gelişiyor