The Outer Worlds hızlı seyahat rehberi

Outer Worlds'de hızlı seyahat (fast travel) nasıl yapabilirsiniz?

Outer Worlds oyununda kullanımı oldukça basit bir hızlı seyahat (Fast Travel) mekanizması oyuncuları bekliyor. Oyun, alternatif bir ulaşım modu olmayan geniş açık dünya alanına sahip olduğu için fast travel bu oyununun olmazsa olmaz özelliklerinden birisi hiç şüphesiz. Eğer bu özellik olmasaydı yollarda bir hayli zaman harcamanız hem sizi sıkardı hem de fazlasıyla yorardı. İşte bu yüzden oyunda “Hızlı Seyahat” özelliğini nasıl kullanacağınız konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Outer Worlds Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

Hızlı Seyahat için temel olarak bir kez ziyaret ederek mekanı keşfetmeniz gerekir. Keşfetmeniz ile birlikte “Fast Travel” konumunun simgesi, keşfedilen konumun haritasında görünecektir. Simge haritada yerini aldığında, artık oyunda hızlı seyahat özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmanız için tek yapmanız gereken haritanızı açmak, hızlı seyahat etmek istediğiniz yeri seçmek ve vooops, oradasınız.

Çocuk oyuncağı. Oyunda hemen hemen herhangi bir yere hızlıca seyahat edebilirsiniz. Elbette, bunun anlamı, içinde iki ev bulunan rastgele bir yerleşim yerine rastlarsanız, daha sonra hızlı bir şekilde seyahat edemezsiniz.

Yüklenmesi gereken kapalı yerlerde, örneğin büyük binalarda hızlı seyahat edemeyeceğinizi unutmayın. Hızlı seyahat etmek için açık bir alanda olmanız gerekir. Ayrıca, birçok öğe üzerinde hızlı seyahat etmenizi önler, ancak oyunda elde ettiğiniz “Gezgin” “perki” bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Gezegenler arasında hızlı seyahat etmek yalnızca geminizde mümkündür, Güvenilmez, ancak bir gezegende bir gezegende önceden keşfedilen herhangi bir yere hızlıca seyahat edebilirsiniz.

Outer Worlds ile ilgili rehberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz, bizleri takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
The Outer Worlds zorluk rehberi