The Settlers

Sıradaki The Settlers oyunu 2020’ye kadar ertelendi

Ubisoft, Gamescom'da, bir sonraki Settlers oyunu hakkında daha fazla bilgi açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Gamescom’da Ubisoft ,2010’dan bu yana yeni bir The Settlers oyununda çalıştıklarını açıkladı. O sırada yayıncı, oyunu 2019 sonbaharında başlatmayı planladığını açıkladı. Fakat Ubisoft‘un bugün yapmış olduğu açıklamaya göre The Settlers 2020’de PC için gelecek.

Bu, serinin hayranları için bir hayal kırıklığı olsa da, oyun hakkında iştahınızı kabartmak için yeni detaylar var. Ubisoft, zafer için birkaç yol olacağını ve PvP veya PvE’de savaş, çatışma ve çok oyunculu modları oynayabileceğinizi açıkladı. Ubisoft‘un, Wuselig veya “canlı” hissi uyandırmak için kastedilen hayattaki anı detaylarını yakalayan Snowdrop video oyun motorunu kullanıyor. İşte geçen yılki Gamescom‘dan bir fragman:

Oyuncular, oyunu çeşitli şekillerde kazanabilecekler. Beklediğiniz gibi, diğer oyuncuların güçlerini yenmek ve bölgeyi ele geçirmek için orduları kontrol etmeyi de içeren Savaş stratejisi var. Ayriyeten zafer mücadelesinde yarışacak belirli bir karakteri geliştirmekle ilgili Glory stratejisi var.

Bu maçları kazanmak, mağlup edilen kahramanın hizip arasında memnuniyetsizliğe yol açar ve bir sonraki isyanda kendi topraklarını ele geçirebilirsiniz.

:: Daha önce The Settlers oynadınız mı?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Attack on Titan 2’ye gelecek kostümlerin listesi belirlendi