The Stillness of the Wind

The Stillness of the Wind şu anda indirimde

7 şubat tarihinde çıkış yapmış olan macera temalı The Stillness of the Wind, şu anda Steam üzerinde –%15 indirimli olarak satılıyor!

Yavaş yavaş ömrünün sonuna yaklaşırken, kendi evinde keçilerine bakarak, yumurtalar toplayarak, basit ve yalnız bir şekilde hayatını sürdüren Talma’yı canlandırdığımız The Stillness of the Wind, günlük rutinlerinizi seçmenize imkan tanıyor. Bir yandan çiftliğinizle ilgilenin, tohum ekin, ekin biçin. Diğer bir yandan ise ailenizden gelen postaları getiren tüccarla, malzeme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ticaret yapın. The Stillness of the Wind içerisinde Kendi ev hayatınızı oluşturun, hayvanlarınızla ilgilenin ve ailenizle mektuplaşarak yaşam sürmeye devam edin!

The Stilness of the Wind içerisinde Kendi günlük rutininizi oluşturun!

Ailenizden ve yakın çevrenizden gelen mektupları getiren tüccarla hem dostane sohbetler gerçekleştirin, hem de ticaret yaparak eksik mal ihtiyaçlarınızı giderin. Talma’nın gününü nasıl geçireceğini ve günlük rutinlerini belirleyerek oyun hayatını sürmeye devam edin. Çölde dolaşın, toprakta desenler çizin, tarım yapın, keçilerinizle ilgilenin, peynir üretin ve çiftliğinizi geliştirin!

7 Şubat tarihinde Steam platformunda çıkış yapmış olan The Stillness of the Wind, şu anda -%15 indirimli olarak 18,70₺ karşılığında satışta, macera ve açık dünya oyunlarından hoşlanıyorsanız, The Stillness of The Wind tam size göre, daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Bitcoin
Bitcoin ile artık Japonya’da bir yapı satın alınabilir!
%d blogcu bunu beğendi: