The Witcher 3 Xbox One X 4K desteği geldi!

The Witcher 3: Wild Hunt , Xbox One X‘te güncellemeler almak için en yeni oyundur . Geliştirici CD Projekt Red, eleştirmenlerce alkışlanan RPG için yeni bir güncelleme yayımladı ve Microsoft‘un yeni konsoluna özel 4K destek ve görsel ve performans iyileştirmeleri ekledi.

The Witcher 3’ü Xbox One X’de güncelleyin!

17 Aralık 2017 tarihinde yapmış olduğumuz The Witcher 3’e resmi Xbox One X desteği geliyor haberinde belirttiğimiz gibi oyuna sonunda 4K güncellemesi geldi.

Güncelleme, The Witcher 3‘ün bir kopyasına sahip olan herkes için yüklenebilir. CD Projekt Red daha önce ayrıntılarıyla belirtmesi gibi, oyun şu anda iki görsel seçenek sunuyor: 4K Modu ve Performans Modu. Eskiden, oyun 30 FPS’de 4K çözünürlükte çalışırdı. Bu arada, ikincisi, 60 FPS’yi “hedef” ederken 1080p’den 4K’ya kadar dinamik çözünürlük ölçekleme özelliğine sahiptir.

Hem 4K hem de Performans Modları HDR’yi de destekliyor. İkisi arasında geçiş yapmak için Seçenekler menüsüne gidin ve Ekran’ı seçin. Buradan, Gelişmiş ayarlar bölümüne gidin ve 4K ile Performans Modları arasında geçiş yapabileceksiniz. The Witcher 3‘ün resmi web sitesinde güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed