The Witcher 3, 15 Ekim’de Nintendo Switch’e geliyor

150 saatlik bir oynanış süresiyle hemde.

Last updated:

Haziran aylarında, ünlü The Witcher serisinin 3. oyunu olan The Witcher 3’ün Nintendo Switch’e geleceğini duymuştuk. Ancak tam olarak ne zaman geleceği hakkında bir bilgimiz yoktu fakat sadece bilmek bile birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Şimdiyse yayımlanan fragmanla birlikte resmi bir çıkış tarihine sahibiz. 15 Ekim.

The Witcher 3 Nintendo Switch sürümü, oyunun kendisini, 2 hikaye genişletme paketini (Hearts of Stone ve Blood and Wine) ayrıca tam tamına 16 DLC’yi içeriyor. Toplamda 150 saate yakın bir oynanış süresine sahip, oyunun Switch sürümü.

Switch sürümü resmi olarak $59,99 fiyatında olacak ve bunun Türk lirasına çevrilmiş hâli yaklaşık 343 TL arası. Muhtemelen oyunun fiyatı daha yüksek olacaktır ancak çeşitli satıcılar kampanyalarla oyuncuların yüzünü güldürebilir. Bunu ileride göreceğiz.

Bunun dışında Switch televizyona bağlıyken oyun 720p, elde oynarken ise 540p kalitesinde olacak. Bu biraz düşük gözükebilir ancak yine de oyunun harika manzaralarının tadını çıkarabileceksiniz.

Oyunun Switch sürümü 15 Ekim’de geliyor.

:: The Witcher 3’ün Nintendo Switch platformuna geliyor oluşunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Origin Acces Premier kütüphanesine yeni oyunlar eklendi
Origin Acces Premier kütüphanesine 7 adet oyun eklendi