The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2’nin son fragmanı yayımlandı

Last updated:

Tom Clancy’s The Division 2 için her birimiz sabırsızlıkla çıkışını beklemekteyiz, yanılıyor muyum? Ancak pek fazla kalmadı beklemeye devam! Son 9 gün!

Serinin ilk oyununda beklentilerin altında kalan Tom Clancy’s The Division serisi, The Division 2’nin çıkışıyla beraber beklenen hedef kitleyi kazanmayı amaçlıyor, ayrıca The Division 2’nin 15 Mart’ta çıkış yapacağını sizlere zaten duyurmuştuk değil mi?

The Division 2 çıkış fragmanı yayında!

İlk oyunun yanı sıra ellerinden gelen her şeyi ortaya koyduğunu iddia eden Ubisoft, The Division 2 için oyuncuların göz bebeği haline geleceğini ifade ediyor. Önceki oyunda bulunan bağlantı problemlerini yeni oyun içerisinde aşarak sunucu bağlantılarını daha iyi hale getirdiğini ifade eden Ubisoft, oyunculardan yoğun talep bekliyor.

1 Mart tarihinde açık betası gerçekleşen The Division 2 içerisinde bulunan hataların tümüyle düzeltildiğini ifade eden Ubisoft, oyunun son fragmanı olduğunu iddia ettikleri The Division 2 çıkış fragmanını nihayet yayımladı!

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak veya oyunun kapalı betasında neler olmuş neler bitmiş öğrenmek istiyorsanız oyunun resmi internet sitesine göz atabilir veya Ubisoft ana sayfasına uğrayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
Overwatch bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilir