Shadow of Tomb Raider

Shadow of Tomb Raider ücretsiz olarak oynanabilir durumda

Last updated:

Eğer 13 Kasım’da yayımlandığında Shadow of Tomb Raider‘u alma şansı bulamadıysanız, bugünkü geliştirici Square Enix‘in şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğini açıkladığı için şanslısınız. Xbox One, PS4 ve PC’de şu anda ücretsiz olarak oynanabilir durumda.

Bugün Square Enix, Shadow of Tomb Raider için PC, Xbox One ve PS4’de ücretsiz bir keşife başlayabileceğinizi açıkladı.

Ücretsiz denemede, Lara Croft’un yolculuğunun başlangıcını, Ölüler Günü kutlamaları sırasında Cozumel, Meksika’ya giderken başlıyorsunuz. Bu da oyunu oynarken bazı çarpıcı görsellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Lara ve onun sadık arkadaşı Jonah, Trinity onu bulmadan önce gizli bir mezarı bulmak için saate karşı bir yarışta nihai maceranın içinde kendini bulur.

Shadow of Tomb Raider‘da The Forge adlı son DLC’de, bir arkadaşınızla birlikte ya da tek başına oynayabileceğin yeni bir meydan okuma mezarını ve mezarı hedeflenen zaman diliminde bulabilmek için yarıştığın bir Zamana Karşı Modu gördük.

Her ne kadar bu sene Ekim ayında, bu kadar kısa bir süre içinde Steam’de satışa çıkmış bir isim nedeniyle olumsuzluklar baş göstermiş olsa da, zamanla toparlanacak diye bekleniyor.

Ücretsiz denemede oyunu beğendiyseniz, Amazon’da ve birçok web sitesinde, PC, Xbox One ve PS4 için Shadow of Tomb Raider‘ı sipariş edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Domina Steam’de %50 indirimde