Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms çıkış tarihi ertelendi

Merakla beklenen Total War: Three Kingdoms için yeni çıkış tarihi resmi olarak açıklandı! Total War: Three Kingdoms çıkış tarihi önceden 7 Mart olarak açıklanmıştı, ancak oyunun son açıklamalar dahilinde 23 Mayıs tarihinde çıkış yapacağı duyuruldu!

Total War: Three Kingdoms, serinin diğer oyunlarından farklı sistemler içerebilir!

Bu öğleden sonra oyunun geliştiricileri yeni açıklamalar yaptı! Geliştiriciler, Total War: Three Kingdoms yapımının, eski Total War oyunlarına göre biraz daha karmaşık bir yapıya sahip olacağından, bu nedenle oyun içerisinde geliştirilen sistemlerin hatasız çalışmasını istediklerinden dolayı oyunun çıkış tarihini ertelediklerini duyurdu! Bunun yanı sıra Creative Assembly; “Oyuncularımız için yapacağımız en iyi şey bu olacak.” Diyerek, erteleme fikrine destek verdi.

Resmi sitelerden ön sipariş veren oyuncular herhangi bir sorunla karşılaşmayacak, sadece herkes gibi iki aydan daha fazla bir süre beklemeleri gerekecek. Ayrıca Total War: Three Kingdoms 23 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek, Total War: Three Kingdoms ön siparişini steam üzerinden temin edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.