Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms için yeni fragman yayımlandı

Beklenen strateji oyunu Total War: Three Kingdoms için yeni bir fragman yayımlandı! Yeni yayımlanan fragman bizlere oyunun daha gerçekçi bir tarafını gösteren “Records” modunu tanıtıyor. Total War: Three Kingdoms yapımının gerçekçiliğini arttıracak düzeyde tasarlanmış ve tamamen oyuncunun kararlarıyla hikayenin devamının gerçekleştiği bu mod, tam anlamıyla bir efsane olmuş diyebiliriz.

Total War: Three Kingdoms, gerçekçilik modunu test et!

Gelin sizlerle beraber yeni yayımlanan fragmanda yer alan “Records” modundan biraz bahsedelim. Records moduyla birlikte Total War: Three Kingdoms, ana hikayenin gerçekçiliğini bir üst düzeye taşıyor. Genel olarak tüm oyuna etki eden mod, savaş sürelerini beklenenden daha uzun hale getiriyor, tabi ki eş zamanlı olarak oyuncuya sunulan alternatiflerle beraber hem savaş daha zor bir hal alıyor, hem de sonuçları beklenen gibi olmayabiliyor.

Bu zamana kadar Total War serisi içerisinde birçok kampanya moduna tanık olmuştuk, ancak Total War: Three Kingdoms için geliştirilen bu mod; Komutanların, kendi birlikleriyle savaşa girip direk savaşı kendi etrafında döndürmesi yerine, komutanları savaşın etrafında döndürüyor. Yani komutanlar artık savaşın bir parçası haline geliyor.

Total War: Three KingdomsRecords” modu, savaşların %30 daha uzamasına yol açıyor. Savaşların uzamasıyla beraber savaş birlikleri daha çabuk yoruluyor, alınan hasar yükseliyor ve oyuncunun birçok alternatif arasında karar vermesi gerekiyor.

Total War: Three Kingdoms yapımının yakın zamanda çıkış tarihi ertelenmişti. Bu yüzden şu anlık gelişmeleri beklemekten başka pek çaremiz yok. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Türkiye’nin en sıcak ve en samimi oyun forumu olan Oyunpat Forum’a göz atmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mini Mech Mayhem PlayStation VR için duyuruldu
%d blogcu bunu beğendi: