Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms oyunu için yeni bir fragman yayımlandı

Last updated:

Efsanevi savaş yapımlarından biri olan ve gerçekçiliğin son noktasında bizleri oyuna hapseden Total War serisinin yeni üyesi olacak olan Total War: Three Kingdoms için yeni bir fragman yayımlandı.

Merakla beklenen oyun Total War: Three Kingdoms için yayımcı Sega, oyuncuların oyun hakkında fikir edinip merak kıvılcımlarını yeniden ortaya koymak için bir fragman yayımladı! Fragmanda gördüğümüz üzere bu video bizleri Çin’in mitolojik yapısına ve dağları tepeleri birbirinden ayırt edemeyeceğiniz kadar güzel bir doğaya sokuyor.

Videoya baktığımızda Total War serisinin mitolojik yapısını da önümüze alınca bu fragmanda Zhuge Liang’ı bir an için görebileceğimizi düşünmüştük ancak maalesef daha fazla detayı göremediğimiz için bu konuda hayal kırıklığı yaşadık.

Total War: Three Kingdoms için savaş yapacağımız yerler ve genel harita, biraz da olsa fragmana yansıtılmış halde karşımıza çıktı.

Ancak sizlere bir iyi bir kötü haberimiz var ki artık eski oyunlarda ki gibi listeden seçip istediğiniz herhangi bir karakter ile oyunda devam edemeyeceksiniz ki bu kötü haber, iyi haber ise şu oyunda canlandıracağımız karakter Zhuge Liang isimli eski efsanelerden biri olacak, Liang ile birliklerinizi komuta ederek, farklı sınıflarda gelirleri krallığınıza katarak, büyüme sağlayıp Total War: Three Kingdoms evrenine hakim olacaksınız!

Şu anlık oyunun çıkış tarihi hakkında bildiğimiz tek şey oyunun 2019 yılı içerisinde çıkacağı, ancak oyuna dair gelen açıklamalar doğrultusunda ayrıca oyunun Microsoft Windows, Linux ve Mac OS olmak üzere PC patformuna çıkacağı doğrulandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Battlefield 1: Apocalypse
Battlefield 1: Apocalypse için yeni görseller yayımlandı