Total War Three Kingdoms için yeni bir fragman yayımlandı

Creative Assembly, Çin’deki Three Kingdoms döneminin tanınmış tarihi bir figürü olan Çin savaş ağası Cao Cao‘nun motivasyonlarını gösteren yeni bir Total War Three Kingdoms fragmanı yayımlandı. Ayrıca bir E3 içeriğinin önsözünü vermeye karar verdi.

Three Kingdoms döneminde diğer karakterlerin çoğu gibi, Cao Cao, sivil ihtilaf ve merkezi otoritenin yokluğu tarafından parçalanmış olan tüm Çin’e karşı üstünlük kazanmaya çalışacaktır. Wei’nin durumuna karar vererek, o, Çin’in İmparatorluk tahtının diğer putperestleri olan Wu ve Shu eyaletleriyle savaşacak.

Cao Cao‘yu araziyi fethetmeye çalışırken, yeni Total War Three Kingdoms fragmanını da göstermekle birlikte, resmi Total War web sitesinde bazı yeni bilgilerle birlikte oyun hakkında bize biraz bilgi veriyor.

Total War Three Kingdoms yeni fragman

Başlangıç ​​olarak, bu yılın sonbaharında ortaya çıkması beklenen oyunun ertelenmesi, 2019 yılının ilkbaharına geri taşınması ve böylece Creative Assembly’ın oyunu daha da iyileştirmesi mümkün oldu. Yine de bir çıkış tarihi bilmemekle birlikte, umarım gecikme, Yaratıcı Meclisin oyunu daha fazla parlatmasına izin verecektir.

İkincisi, Total War Three Kingdoms‘un iki farklı modu olacaktır. Bu modlar Romantik ve Tarihsel modlar olarak adlandırılır ve Üç Krallık Dönemi’ni iki farklı şekilde takip eder. Romantikleşen, çatışmayı izleyen klasik bir Çin romanı olan Üç Krallık Romanı’nın dönemini izleyecek. Toplam Savaştaki gibi Warhammer oyunculara normal bir askerinkinden çok daha fazla olan lordlar ve kahramanlar verilecek.

Total War Three Kingdoms fragmanını bu makalenin ilerleyen kısımlarında görebilirsiniz ve umarım önümüzdeki hafta E3’ün PC bölümünde oyun hakkında daha çok şey öğreneceğiz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Monster Hunter World
Monster Hunter World Amerika üzerinde de lider oldu
%d blogcu bunu beğendi: