Trine 4

Trine 4: The Nightmare Prince için tanıtım fragmanını yayımlandı

İki ay önce  Frozenbyte ve Modus Games‘in yeni bir oyun için ortaklık gerçekleştirdikleri ile ilgili bir açıklama gelmişti. Trine 4: The Nightmare Prince‘i  geliştirmek için bir araya gelen şirketler oyunun çıkacağını doğrulamışlardı. Dün oyunun yeni detayları açıklandı.

Trine 4: The Nightmare Prince için bir çıkış fragmanı yayımlandı!

Oyunun konusu ise Prince Selius’un kötü kabuslar görerek gerçek dünyaya ulaşmasını anlatıyor. Geliştiriciler, oyunun Trine 3 ile pek fazla alakası olmadığını ve Trine 4: The Nightmare Prince‘in serinin 1 ve 2. oyununa benzeyeceğini söyledi.

Ayrıca yayımlanan fragmana biraz göz atmak gerekirse fragmanda oyunun gelişmiş grafikler, yeni bulmacalar ve dört oyuncu desteğiyle tasarlandığı görülüyor. Oyunun savaş sistemi yenilendi ve daha dinamik hale getirildi ayrıca oyunda boss savaşları da yer alıyor.

Trine 3‘te kullanılan 3D özelliği bu oyunda bulunmuyor. Trine 4‘te 2.5D‘ye geri dönüş yapıldı. Ayrıca Modus Games bu sonbaharda Trine: Ultimate Collection‘ı piyasaya çıkaracak. Trine 4 ve Trine: Ultimate Collection‘ın aynı zamanda çıkması bekleniyor.

Trine 4: The Nightmare Prince,  PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına gelecek. Detaylı bilgi için oyunun resmi sayfasına göz atmayı unutmayın! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mulaka PC ve PS4 lansman fragmanı yayımlandı