Türk yapımı Unrect Steam’de!

Last updated:

Hiç şaşırtıcı olmayan bir gerçek. Oyun oynamayı her Türk çok sevmekte. İnternette görmüşsünüzdür, 60 yaşında oyun oynayan insanlar da var, 2 yaşında oynayanda. Yediden yetmişine, oyun oynamayı seven bir toplum olduğumuzu kabullenmek lazım. İnsanları sevindirecek bir oyun ismi de Unrect!

Bu yazımızda sizlere, Türk liseli bir gencin yapmış olduğu oyun hakkında bahsedeceğiz. Steam üzerinden 16 Türk Lirası, indirimli bir şekilde ise 9 Türk Lirasına satılmakta.

UnrectTürk yapımı Unrect, şu an da Steam’de!

Unrect, tamamen Türk yapımı olmasıyla birlikte 18 Ocak 2018 tarihinde, yani bugün oyuncuların gönlünü fethetmeye başladı. Oyun, ilginç bir yapıya sahip. Bu da onu güzel kılıyor.

Unrect, gizemli mağaraların olduğu kocaman bir dünya da geçiyor. Bu oyunda kırmızı, kare bir karakteri yönetmekteyiz. Kendi yapılarımızı, hayal gücümüzle, kolonileri kullanarak inşa edebilmekteyiz. Bu oyunda ki birincil amacımız; etraftaki yaşam kaynaklarını toplamak. Bu yaşam kaynaklarıyla da kendimize dost edinebilmekteyiz, bu dostlara da Kolonist adını vermekteyiz. Bu Kolonist’ler adeta bizim arkadaşlarımız. Her zaman, her yerde bizlere eşlik edebilmekteler. Kolonistler bizim için nöbet bile tutuyor.

Unrect

Umalım ki oyun başarılı olsun. Ayrıca, 17-18 yaşındaki bir gencin de böyle güzel bir oyun yapması da insanları şaşırtmakta. Umalım ki daha fazla böyle güzel Türk oyunları çıksın. Stratejiye dayalı olması da benim gibi insanları mutlu ediyor.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bizleri Facebook hesabımızdan takip ederek haberlere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Facebook hesabımız için buraya, YouTube hesabımız için buraya, Yazı boyunca bahsettiğimiz oyunu Steam üzerinden indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown's Battlegrounds
PlayerUnknown’s Battlegrounds’a kar haritası geliyor