Battlefield 1

Ücretsiz Battlefield 1 DLC’si şimdi PS4 ve Xbox One’da

Muhtemelen, Battlefield V’in yaklaşmakta olan açıklamasını kutlamak için, EA 2016’nın Battlefield 1 için genişleme paketlerinden birini veriyor. Battlefield 1, yeni bir ordu ve altı tane daha harita içeren In the Name of the Tsar, şimdi Xbox One ve PS4’te.

Battlefield 1 ücretsiz DLC’yi hemen alın!

Bunu konsoludan indirebilir veya bağlantıları takip ederek PlayStation ve Xbox mağazalarından indirmelerinizi sıralayabilirsiniz. Bu ücretsiz DLC, PC’de mevcut görünmüyor (en azından henüz değil).

Orijinal olarak Eylül 2017’de yayımlanan In the Name of the Tsar, Rus ordusu, altı tane çok oyunculu harita, 11 yeni silah ve Putilov Garford zırhlı aracı gibi yeni araçların yanı sıra başka şeyler de ekleniyor. Normalde kendisi için 15 dolar satar, bu yüzden bu oldukça hoş bir anlaşma.

Bu ayın başlarında, EA, oyunun sınırlı bir süre için İlk Genişletme, They Shall No Pass paketini de verdi. Üçüncü ve dördüncü açılımlar Turning Tides ve Apocalypse’dir, bu yüzden önümüzdeki haftalarda serbest kalabilirler, ancak henüz onaylanan bir şey yoktur.

Sadece şu anda ücretsiz DLC’ye sahip olan Battlefield 1 değil; EA ayrıca Battlefield 4’ün Final Stand genişlemesini de veriyor, bu yüzden de bunu aldığınızdan emin olun.

Diğer yandan EA, bu yılın Battlefield oyununun Battlefield V olarak adlandırıldığını doğruladı. II. Dünya Savaşı’nda (Battlefield 1, Birinci Dünya Savaşı’nda gerçekleşti) söylentilere yer verildiği ve 23 Mayıs’ta resmi bir duyurunun gerçekleşmesi bekleniyor.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Yeni Pokemon oyunu için yeni söylentiler ortaya çıktı
%d blogcu bunu beğendi: