Untitled Goose Game çıkış tarihi ertelendi

Herkesin merakla beklediği Untitled Goose Game ’den üzücü bir haber geldi. House House oyunda çıkan bir nedenden dolayı oyunun çıkış tarihini erteledi.  Zaten House House oyunun belli bir tarihini belirtmemişti. Şirketten gelen tweet esprili ancak oldukça açıklayıcıydı. Umuyorum ki yakın bir zamanda karşımıza harika bir oyun çıkar.

Untitled Goose Game çıkış tarihi ertelendi
Untitled Goose Game çıkış tarihi ertelendi

Untitled Goose Game çıkış tarihi ertelendi

Şirketin yayımladığı fragman bir köyde geçiyor. Bir sabah uyandın ve köyde güzel bir sabah ve sen korkunç bir kazsın (evet, şu hayvan olan kaz.) Oyunun baş karakteri korkunç kaz köydeki insanların baş belası oluyor. Kaz köydeki herkesin gününü mahvetmek için elinden geleni yapıyor. Oyuncular oyunda kaz karakterinde ve belirlenen hedefleri tamamlamak ve insanların günlerini mahvetmek için nesneleri toplayacak. Ah, ne kadar sinir bozucu!

Bu ertelenmenin süresinin ne kadar olacağını bilmiyoruz. Sadece oyunun fragmanına baktığımda beklemeye değer olduğunu düşünüyorum.

Untitled Goose Game, Nintendo Switch, PC ve Mac’e gelecek. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Oyunun resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Destiny Connect
JPRG, Destiny Connect için Yeni bir Fragman Yayınlandı