Uplay Plus 100’den fazla oyun ile bugün erişime açıldı

Ayrıca 30 Eylül'e kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Last updated:

Ubisoft’un aylık abonelik hizmeti olan Uplay Plus, bugün erişime açılıyor ve abonelere Ubisoft’un 100’den fazla oyununa erişim imkanı sunuyor. Servis, Ubisoft’un Microsoft’un Xbox Game Pass’ı ve EA’in Origin Access’i ile rekabet etmesini sağlayacak.

Uplay Plus’ta Ubisoft, çoğu durumda abonelerin oyunların premium sürümlerine erişebileceğini söyledi. Ancak bazı tam olarak açıklanmayan özel şartlar da mevcut, fakat genele bakarsak bu Uplay Plus üzerinden indirdiğiniz oyunların tüm genişleme paketlerine veya Season Pass olarak adlandırılan diğer içeriklerine sahip olabileceksiniz demektir.

Geçiş ayrıca Ghost Recon Breakpoint gibi yaklaşmakta olan Ubisoft oyunlarına erken erişim sağlayacak ve Watch Dogs Legion gibi diğer oyunları da içerecek.

Servisin ücreti aylık 15 AB Doları ve Ubisoft, daha önce dediğimiz gibi Eylül ayının sonuna kadar ücretsiz bir deneme sunuluyor. Ancak dikkat edilmesi gereken deneme için kart bilgilerinizi önceden girmeniz gerekiyor ve 30 Eylül’den önce iptal etmezseniz otomatik olarak bir aylık ücret kartınızdan çekiliyor.

Servisin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Uplay Plus haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Peki sizce Ubisoft bu servisini piyasada tutundurabilecek mi?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Shadow Of War DLC için açılış sinematiği, Galadrielin Kılıcı