Uurnog Uurnlimited Nintendo Switch’e geliyor

Raw Fury, Uurnog Uurnlimited’in 21 Kasım 2017’de Nintendo eShop aracılığıyla dijital olarak Nintendo Switch’e geldiğini açıkladı  .

Uurnog Uurnlimited , Süper Mario Bros.2 , Küp Sektöründeki Lyle ve Dyad gibi oyunlardan esinlenerek tasarlanmış nefis bir 2D platfor oyunudur. Tek oyunculu veya co-op oynamak, birçok gizemli kapısı ile dünyayı keşfetmek, bulmaca çözmek ve Save Room’da ihtiyaç duyulan eşyaları ve hayvanları toplamak. Dikkatli olun, kayıt odaları oyunda hatalarınızı kurtarır.

Oyuna karışabilen, kaotik tarafsız NPC’ler de oyunun içerisinde mevcut. Ek olarak oyuna uyarlanan algoritmik müzik oyun oynarken gerçekten keyifli vakit geçirmenizi sğalayacak.

ÖZELLIKLER

 • Klasik 2B bulmaca Platformer: Bulmaca
  çözün ve hayvanlar toplamak, sonra onları Kaydet Oda geri getirmek.
 • Zorlu patron kavgaları:
  Yeterince hayatta kal, hatta Uurnog ile tanışabilirsin!
 • Tatlı algoritmik müzik:
  Melodiyi, tempoyu, anahtarı ve daha fazlasını oyuna uygular .
 • Yalnız veya paylaşımlı ekran eşleşmelerini oynayın:
  Gerçek konuşma: Bir arkadaşınızla sevimli bir köpek gibi oynarken her şey daha iyidir, değil mi?
 • Birden fazla bitiş:
  Şşşt. Duymak için bazı sırların bile olabileceğini duydum …?

Oyun için yayımlanan fragmanı ise hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sea Of Thieves Betası Xbox One ve PC’de çıkıyor
%d blogcu bunu beğendi: