Vacation Simulator

Vacation Simulator çıkış tarihi açıklandı

Last updated:

Vacation Simulator, The Game Awards 2017‘de duyurulmuştu fakat ne zaman çıkacağı hakkında detay verilmemişti. Owlchemy Labs‘ın yaptığı açıklamalarda oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Vacation Simulator 9 Nisan’da çıkış yapıyor!

Vacation Simulator, 9 Nisan‘da Oculus ve SteamVR için çıkış yapacak! Ayrıca yaza doğru 2019 yılının son çeyreğinde oyuncular Vacation Simulator‘ü PSVR’da oynayabilecekler. Oyunun Fiyatı ise 29.99$ olacak.

Owlchemy Labs CEO’su Devin Reimer oyunu; “Şimdiye kadar yaptığımız her şeyden daha iyi!” olarak nitelendirmişti. Oyun için yeni bir fragman ve oyunun ekran görüntüleri yayımlandı. Yayımlanan fragmanda oyunda tatiliniz için çeşitli yerleri seçebilirsiniz. Plaj, orman, dağ, tatil köyü gibi 4 çeşit tatilinizi geçirebileceğiniz yerler bulunuyor. Tatilinizi değişik aktivitelerlerle renklendirebilirsiniz. Plajda mangal yapabilirsiniz, kumdan kaleler yaparak plajın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer tercihinizi ormandan yana kullanırsanız ormanda temiz hava alarak yürüyüşlere katılabileceksiniz.

Ayrıca oyun içerisinde karakterlerinizi özelleştirme imkanınız da bulunuyor! Kendi tarzlarını yansıtan avatarlar oluşturabilirsiniz. Saçınızdan tutun kıyafetlerinize kadar kendinizi baştan yaratabilirsiniz.

Aşağıdan oyunun yeni çıkan fragmanını izleyebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın! bu konu hakkında detaylı bilgi için oyunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
What Makes Indies Great