Warface için Battle Royale modu geliyor

Piyasaya sürüldüğünden itibaren oldukça ilgi gören oyun Warface, yeni modu Battle Royale modunu bugün çıkartıyor. Aşağıda belirttiğim teaser videosundan anlayacağınız gibi oldukça aksiyonlu ve oyuncuya adrenalin pompalıyacak düzeyde. FPS denilince akıllara gelicek nadir oyunlardan birisi olan Warface oyununun yapımcı firması Crytek, bu yeni mod ile oyunun ilgisini daha fazla arttıracağını düşünüyorum. Oynanış olarak 50 kişi ile oynanabilecek ve herkes tek olacak. Her oyunun sonunda sona kalan oyuncu 1. olup, oyun Mojave Desert haritasında oynanacak. Eğer teaser videosunda ki gibi eğlenceli ve oyuncuya zevk verici olursa, oldukça büyük ilgi göreceğini ve piyasayı sallıyacağını düşünüyorum.

 Warface, Battle Royale modu teaser videosu;

 

Teaser videosunda gördüğünüz gibi oldukça heyecan verici. FPS konusunda oldukça iyi ilgi görmüş olması hariç Battle Royale modu ile oyuncular oldukça oyuna bağımlı olacaklardır. Önümüzde ki zamanlarda oyuncuların deneyimleri ve memnuniyet, şikayetlerinden modun üzerinde tepkiler netleşecektir.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19 satışları, 2 milyonu geçti