Warframe

Warframe Switch’te 1 milyon oyuncuya ulaştı!

Last updated:

Yılın başlarında sürpriz bir duyuru ile, Digital Extremes‘in popüler ücretsiz oyunu Warframe‘in Nintendo Switch’e geleceğini söylemişti, ancak oyunun geçen ay sisteme girmesiyle birlikte çok güçlü bir giriş yaptığını söyleyebiliriz.

Digital Extremes, Kasım ayı sonlarında Nintendo Switch‘de yayınlanmasından bu yana, Warframe‘in, Nintendo platformunda bir milyonun üzerinde indirmeye ulaştığını duyurdu ve bu, oyunun sisteme gelmesinden sadece birkaç hafta sonra iyi bir başlangıçtı.

2013’te piyasaya sürülen oyun, piyasaya sürülen en popüler ücretsiz oyunlardan biri haline geldi ve daha sonra PS4 ve Xbox One’a gelmeden önce PC serüveni başladı. Bu yılın başlarından itibaren Warframe, oyunun sürekli güncellemeleri ile getirdiği yeni içerik sayesinde, dünya çapında 40 milyona yakın kayıtlı oyuncuya ulaştı.

Warframe‘in ana fikri, Destiny gibi oyunlara benzer şekilde tasarlanırken, oyun, bu yılın başlarında ortaya çıkan bir arcade tarzı dövüş oyununa dönüşen bir mod gibi deneysel olmaktan da uzaklaşmıştır.

Warframe şu anda PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de oynanabilir durumda.

Daha Fazla İçerik
Journey to the Savage Planet
Journey to the Savage Planet, Ocak 2020’de bizlerle buluşacak