Warhammer: Vermintide 2’nin 4K görüntüleri çıktı!

Xbox One X ve PlayStation 4 Pro’nun piyasaya sürülmesinden sonra pek çok geliştirici oyunlarını konsollara taşıdı. Bu kez Warhammer: Vermintide 2, Xbox One X’in ve PlayStation 4 Pro’nun güçlü donanımından tam olarak yararlanacak olan bir oyun.

Fatshark, Warhammer: Vermintide 2’nin Xbox One X ve PlayStation 4 Pro’da yerel 4K çözünürlüğü destekleyeceğini doğruladı.

PlayStation 4 Pro’nun 4K yerine 1440p özelliğini sundu. Çünkü konsolun Xbox One X’e kıyasla daha az güce sahip bir donanım olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Çözünürlük artırmanın yanı sıra, oyun her iki konsoldaki güçlü CPU’dan daha yüksek ve sabit framerate ile yardımcı olacak avantajdan da yararlanacak.

Ayrıca PlayStation 4 Pro’da Xbox One X ve 1440p yerel çözünürlük konusunda kesinlikle 4K destek alınacak. Bunun dışında daha güçlü CPU’dan elde edilen iyileştirmeler daha yüksek ve daha kararlı bir çerçeve kazandıracaktır. Donanımlarının sunucuyu daha iyi idare edebileceği için geliştirilmiş başlık oyuncularını ana bilgisayar olarak öncelikle belirleme imkânı da araştırılıyor.

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2’nin 4K görüntüleri çıktı!

Dahası, geliştirici Gamingbolt’a TV veya monitörün önemi olmadığını söyledi. Ekranın çözünürlüğü ne olursa olsun, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro’da 4K çıkışı yapacağını söyledi.

1080p çözünürlükte bir monitörünüz varsa ve Xbox One X’de oynamaya devam ediyorsanız, oyun yine de yerel 4K’yı üretir. Böylelikle monitörünüzün yerel çözünürlüğüne indirgenir.

4K olmayan bir TV setiyse, desteklediği her şeye indirgenecek. Büyük ihtimalle, geliştirilmiş olmayan sürümlerden daha iyi bir görsel deneyim kazanacaksınız.  Ayrıca, oyunun GPU’ya bağlı olmadığını da belirtmek gerekir. Bu nedenle, oluşturma çıktısını düşürürken framerate’de bir artış elde edilmiyor. Ayrıca geliştirilmiş sürümlerde maksimum render çıkışı kullanılması da pek mantıklı değil.

Warhammer: Vermintide 2, PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Fatshark tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
London Detective Mysteria, PS Vita için çıkış tarihi açıklandı