Watch Dogs Legion 1 haftalığına ücretsiz

Son güncelleme:

Watch Dogs Legion bir grup insan tarafından beğenilse de, bir grup insan tarafından da hayal kırıklığı olarak görülen bir oyun. İnsanların bu görüşleri bana “oyunu alsam mı acaba?” diye bir soru sormamı sağladı. Ubisoft tüm bu kuşkulara son vermek için oyunu bu haftalığına ücretsiz yapıyor. Bu da benim gibi “acaba oyunu alsam mı ?” diye düşünenler için mükemmel bir fırsat olacak.

Watch Dogs Legion ne zaman ücretsiz olacak?

en wdl epic key art wide 3840x2160 3840x2160 da12fe4eba53-oyunpat

Ubisoft 25 Mart’tan başlayarak 29 Mart’a kadar oyunu herkes için ücretsiz hale getiyor. Ön yükleme şimdi Epic Games ve Ubisoft‘da yayında. Buradan oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyunun deneme sürümünde neler var?

Oyunun deneme sürümünü kısıtlı tutan Ubisoft Londra, Islington ve Hackney de dahil olmak üzere oyunun 8 ilçesinin yarısını görmemize erişim sağlayacak ve hikaye belirli bir kısma kadar ilerleyecek. Ayrıca eğer oyunda ilerleme kaydederseniz oyunu alamaya karar verdiğinizde bu ilerleme tam sürüme taşınacak. Oyunun tam sürümü için her iki platformda da indirimler mevcut.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunun deneme sürümünü oynamayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
5-oyunpat
Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor